Vystavujeme na Ligna Bohemia: 23.2.-25.2. 2023

Medzinárodná výstava drevospracujúceho priemyslu Ligna Bohemia sa blíži. V rámci výstavy sme pripravili aj akciový katalóg s vybraným tovarom. 19. ročník medzinárodnej výstavy drevospracujúceho priemyslu Ligna Bohemia prebehne v tradičnom februárovom termíne, ktorý majú dlho dopredu v kalendári napísaní všetci vystavovatelia, ktorí v tomto odbore niečo znamenajú, ale samozrejme aj všetci stolári, podnikatelia, remeselníci i domáci majstri, pre ktorých je táto výstava vždy inšpiráciou.
Od štvrtka 23. 2. do soboty 25. 2. 2023 ponúkne lyské výstavisko firmám aj návštevníkom svojej modernej haly vrátane toho najlepšieho servisu. Svojou polohou je výstavisko v Lysej úplne ideálnym miestom. Je v samom srdci republiky, v bezprostrednej blízkosti Prahy a pár kilometrov od zjazdu z D10 aj D11, ktoré vás na rozdiel od D1 dovedú včas na to správne miesto.
Záujem vystavovateľov aj návštevníkov o túto výstavu rastie. Výrobcovia, dovozcovia, odborná aj laická verejnosť vedia, že Ligna Bohemia v Lysej je najprestížnejší odborový veľtrh.
A tak sa návštevníci môžu aj na februárovej Ligne tešiť na významné firmy pôsobiace na českom a európskom trhu v obore drevoobrábanie, ktoré predstavia CNC stroje, lisy, sušiarne, formátovacie píly, brúsky, olepovačky, náradie, vŕtačky, píly, odsávačky prachu, kompresory a ďalšie nástroje, poradiť sa s odborníkmi a zakúpiť najkvalitnejšie náradie pre svoju dielňu a vystavovatelia budú mať opäť možnosť sa stretnúť s „kolegmi“ zo svojho odboru, ktorý vonia drevom a poctivým remeslom. Súbežne s Lignou Bohemia tento rok bude prebiehať aj predajná výstava Chalupár a Staviteľ. Všetky akcie sa tematicky prelínajú a dopĺňajú a potvrdzujú, že technické odbory majú budúcnosť a remeslo má zlaté dno.

Voľná vstupenka na výstavu na stiahnutie: