Predvádzací deň Festool + Hettich

V rámci uvedenia niekoľkých zaujímavých noviniek od nášho partnera Festool sme sa rozhodli zorganizovať predvádzací deň, kde bude odborným spôsobom prezentovaný sortiment pre nábytkové pílenie a kovanie. Náš dlhoročný partner Hettich ponúkne taktiež novinky, odborné poradenstvo a prezentáciu presného vŕtania šablónami pre presné montáže závesov pri zákazkových alebo kusových výrobách alebo pri dodatočných montážach nábytkových dverí u zákazníka.

Akumulátorová stolová okružná píla vo formáte Systainera. Presnosť pílenia, ktorú môžete zobrať so sebou.

Akumulátorová stolová okružná píla CSC SYS 50 je tak kompaktná, že sa zmestí do kontajnera Systainer. Ako sú jedinečne praktické jej vonkajšie rozmery, tak prekvapivo mnohostranná sa javí pri použití: paralelné rezy až do 280 mm, šírka skracovacích rezov až do 450 mm a uhlové rezy v rozsahu −2° až 47°. Jedinečná digitálna obsluha poskytuje pritom maximálne presné výsledky s presnosťou na desatiny milimetra. Systém dvoch akumulátorov s 2× 18 V v kombinácii s bezuhlíkovým motorom EC-TEC presvedčí plnou energiou a ťažnou silou – ani nepocítite rozdiel oproti sieťovým strojom. Spolu s prepravným vozíkom UG-CSC-SYS máte priamo so sebou perfektný pracovný stôl, ktorý uľahčí prepravu z vozidla na miesto použitia. Skrátka: Presnosť pílenia, ktorú si môžete zobrať so sebou!

Jedinečne kompaktné. Enormne všestranné.Taká kompaktná, že sa zmestí do Systainera: Akumulátorovú stolovú okružnú pílu CSC SYS 50 budete mať vždy so sebou a v budúcnosti prinesie vašu obvyklú dielenskú kvalitu aj na stavbu. Je presvedčivo všestranná: paralelné rezy až do 280 mm, šírka skracovacích rezov až do 450 mm a uhlové rezy v rozsahu −2° až 47°.

Presné rezy na stlačenie gombíka. S jedinečnou digitálnou obsluhou nastavíte výšku a uhol s presnosťou na desatiny milimetra. 100 % opakovateľne, presnejšie ako s akýmkoľvek metrovým meradlom. S odolným dorazovým systémom pozostávajúcim z paralelného dorazu, uhlového dorazu a posuvného stola zvládnete aj tie najnáročnejšie rezy s nevídanou presnosťou.

Silné ako sieťové náradie. Dokonca ani pri pozdĺžnych rezoch do masívneho dreva nepocítite žiaden rozdiel oproti sieťovému náradiu: Systém dvoch akumulátorov s 2× 18 V v kombinácii s bezuhlíkovým motorom EC-TEC presvedčí plnou energiou a ťažnou silou.

Ponorná píla s predrezom TSV 60 K. Pílenie bez ostrapov ako nikdy predtým. Perfektná na prvý rez.

Od roku 1980 sa môžete spoľahnúť na vierohodnú kvalitu a absolútnu presnosť ponorných píl Festool. Naša požiadavka: perfektný výsledok rezania. Presne túto požiadavku sme zdokonalili pomocou ponornej píly s predrezom TSV 60 K. Obojstranné pílenie bez ostrapov je teraz možné už na prvý rez. V spojení s integrovaným KickbackStop ochránite seba a svoj obrobok pred nebezpečnými spätnými rázmi a vďaka vhodnému systémovému príslušenstvu Festool budete pracovať vždy mobilne, presne a na mieru. TSV 60 K umožňuje aj na stavbe dielenskú kvalitu – rovnako ako pri práci na stacionárnom náradí.

Bez ostrapov jedným rezom. S TSV 60 K je to teraz možné. Zabudovaný predrez sa dá presne nastaviť a v kombinácii s predrezávacím pílovým kotúčom zaistí rezy bez ostrapov na obidvoch stranách. Takto odpílite perfektne na prvý rez!

Pílový systém pre dokonalé rezanie dosiek. Či už na stavbe alebo v dielni, aj veľké dosky sa dajú presne narezať na mieru. Vďaka systémovému príslušenstvu Festool je možné rezať rovnako ako na stacionárnom náradí: Budete pracovať mobilne a zároveň presne, bez ostrapov a zaručene na mieru.

Chráni pred nebezpečnými spätnými rázmi. Inovatívny KickbackStop v ponornej píle s predrezom chráni váš obrobok a minimalizuje nebezpečenstvo poranenia. Píla rozpozná spätný ráz rýchlejšie ako za okamih a v zlomku sekundy zastaví motor.