Odborný seminár OSMO + FESTOOL 28. – 29. marec 2023 u nás!

Tradičné jarné školenie na produkty Osmo sa k nám vracia formou interiér exteriér. Spoločne s odborníkmi zo spoločnosti Renojava organizujeme v prostredí našej firmy dvojdňové školenie, na ktoré sa môžete prihlásiť podľa Vášho zamerania:

28. marca na školenie Osmo interiér + povrchová úprava FESTOOL

29. marca na školenie Osmo exteriér

V prvý deň školenia povrchovej úpravy sa bude prezentovať a školiť sortiment brúsenia, ale aj mnoho iného od značky Festool. Samozrejme je možnosť absolvovať oba semináre. Stačí Vám zaslať prihlášku mailom na material@woodb.sk, alebo potvrdiť účasť nášmu obchodnému zástupcovi o Vašej účasti na ten, ktorý seminár. Školenia s Osmom sa vyznačujú vždy výbornou organizáciou a precíznym testovaním produktov. Bude taktiež možnosť priniesť vlastné materiály, na ktorých môžete testovať výsledky po aplikácii Osma odborným spôsobom.

Základom povrchovej úprave aj pri olejových voskoch je kvalitné brúsenie a nanášanie správnym náradím

Zákazník po školení nadobudnete dôležité odborné informácie pre správny výber produktu. Či už pre interiér s vlhkým prostredím (kuchyne, kúpeľne), silne opotrebovávané povrchy (schody, podlahy či nábytok), ako aj pre rôzne povrchy stien. Rovnako nadobudnete technické zručnosti pre správnu aplikáciu olejových voskov, ktorá je veľmi dôležitá pre kvalitný výsledok.

Po školení na exteriér budete takisto schopný zvoliť správny produkt podľa podmienok pre rôzne realizácie. Či už sa bude jednať o špecifické podmienky – silná záťaž UV slnkom alebo vodou, výberom vhodného produktu Osmo sa docieli najlepší možný výsledok. Produkty Osmo sa zameriavajú na množstvo realizácii ako sú: Altánky, pergoly, detské ihriská, vyvýšené záhony, rôzne drevené fasády, okná, dvere, ploty, či záhradný nábytok. Výnimočné riešenia ponúka aj pre povrchy terás, ale aj kameňa a terakotu.