Predvádzací deň Festool + Hettich + Galea 14.5. 2024

V rámci uvedenia niekoľkých zaujímavých noviniek od nášho partnera Festool sme sa rozhodli zorganizovať predvádzací deň, kde bude odborným spôsobom prezentovaný sortiment pre nábytkové pílenie a kovanie. Náš dlhoročný partner Hettich ponúkne taktiež novinky, odborné poradenstvo a prezentáciu presného vŕtania šablónami pre presné montáže závesov pri zákazkových alebo kusových výrobách alebo pri dodatočných montážach nábytkových dverí u zákazníka. Rovnako náš dlhoročný partner v nábytkovom kovaní Galea pripravuje prezentáciu svojho sortimentu stolových podnoží, ktoré čoskoro aj zaskladníme!

Festool prichádza s novinkou: Akumulátorové kombinované vŕtacie kladivo KHC 18 EB-Basic. Vďaka 2,6 joulu príklepovej energie dosiahnete výsledok bez problémov. Bez ohľadu na to, či ide o príklepové vŕtanie, vŕtanie a skrutkovanie bez príklepu alebo sekanie, behom sekundy môžete prepínať medzi mnohými možnosťami použitia: obratom ruky vymeňte skľučovadlo SDS-plus za rýchloupínacie skľučovadlo. S odsávacím zariadením, ako praktickým príslušenstvom, znížite pri každom použití množstvo prachu. A vďaka zapojeniu do dômyselného systému vysávača a diaľkového ovládania Bluetooth® môžete pracovať bez prachu ešte pohodlnejšie.

Akumulátorové kombinované vŕtacie kladivo KHC 18 EB-Basic -

V sortimente stolových podnoží sa týmto môžeme oprieť o spoľahlivého partnera, zaručujúceho kvalitu výrobkov, ale aj široký sortiment. Program zahŕňa 26 typov podnoží, ktoré sú pripravené k okamžitej expedícií a ďalej viac ako 60 typov podnoží na objednávku. Po dohode s klientom je možné navrhnúť a vyrobiť stolové podnože priamo na mieru podľa požiadaviek.