Novinky od SCM na výstave DACH+HOLZ v Štutgarde 5 – 9. marca 2024

Ďalšie vydanie Dach+Holz International sa blíži… ste pripravení?

Tím SCM vás očakáva v hale 10/stánok 421, aby vám predstavil najnovšie riešenia pre výrobu konštrukčných nosníkov, prefabrikovaných stien, stenových a podlahových prvkov, striech, väzníkov a izolačných panelov.

Požiadavky na vstupenky zadarmo prosím zasielajte našim obchodným zástupcom!

NOVINKY OD SCM S PREDVÁDZANÍM

OIKOS XS

Rýchlosť vyhotovenia a vysoká konfigurovateľnosť spolu s extrémnou presnosťou sú hlavnými výhodami oikos xs, cnc obrábacieho centra pre drevostavby, ideálneho pre trámy z lepeného a masívneho dreva s maximálnym prierezom 450×240 mm.
Inovatívny koncept spracovania založený na exkluzívnej 4+1 osovej revolverovej jednotke s rôznymi rýchlosťami pre každý nástroj.


Zoznámte sa s odborníkom a prehĺbte si s nami pohľad na sektor!

X-fix je patentovaný spojovací systém pre drevené prvky.
Mini spojovací systém X-fix sa skladá z kužeľovitých, rybinových alebo profilových prvkov v tvare X, ktoré sú správne vložené do vopred opracovaných dielov pre presné spojenie drevených konštrukčných prvkov.
Oblasti použitia: Konštrukčné aplikácie s CLT, LVL, masívnymi drevenými a trojvrstvovými panelmi alebo na výrobu materiálovo úsporných profilov skriňových nosníkov.

LIVE TALK v našom stánku s vynálezcom systému X-fix. Taktiež bude možné asistovať pri opracovaní niektorých prvkov na 5-osovom cnc obrábacom centre Oikos XS vhodnom pre tento typ spojenia.


 HMI Maestro active beam&wall

Nové rozhranie človek-stroj pre rýchle a jednoduché všestranné ovládanie, určené pre oikos a široké spektrum CNC obrábacích centier pre drevené konštrukcie.
Prostredníctvom nového ovládacieho panela eye-M top plus umožňuje HMI kompletnú správu zákazky spolu s mnohými ďalšími funkciami.


DMC SYSTEM XL 

Stánok SCM bude mať vyhradený priestor pre vysoko modulárny automatický kalibračno-brúsny stroj pre sektor drevostavieb, kde si spolu s našimi odborníkmi môžete prezrieť nové jednotky na spracovanie vrchnej aj spodnej strany CLT panelov do šírky 3 700 mm a šírky 500 mm. Hrúbka mm.